Вироби

Технології


м.Косів
  • про місто
  • історія Косова
  • традиції

 

 

 

 

 

Про "Лимарів"

Дизайнери – творці сучасного мистецтва. Всі вони люди, захоплені своєю професією. Не обминула ця участь і молодих дизайнерів Андрія Цьока і Івана Менчака. Різноманітні шкіряні аксесуари, арт-пластика, скульптура – світ, який захоплює молодих майстрів.

Основною концепцією творчої діяльності було обрано народні традиції в поєднанні з тенденціями сучасного мистецтва та робота з натуральними матеріалами, що несуть в собі позитивне начало.
Політ творчої думки, добротна професійна підготовка – саме ці риси характерні для творчої групи “Лимар”, організованої Андрієм та Іваном. Талант і необхідний професіоналізм відчувається в роботах – різноманітних, оригінальних і неповторних.

Асортимент виробів дуже широкий: шкіряні аксесуари (жіночі та чоловічі сумки і пояси), арт-пластика, скульптура. Цікавий новий напрямок діяльності – спорядження для верхової їзди (сідла та упряж). Особливістю цього напряму є те, що молоді майстри відновлюють втрачені традиції лимарства. При всьому багатоманітті та різноплановості роботи “Лимарів” мають характер дивовижної злагодженості і гармонійності. Всі вони підпорядковані єдиній концепції – природність форм, робота виключно з природними матеріалами та творчий підхід, при якому в самому процесі роботи може відкритися щось нове, несподіване.
Орнамент, фактура матеріалу і форма виробів є рівноцінними компонентами, які в єдності являють твір, що представляє художню цінність. Легкий, лаконічний орнамент завжди покликаний якнайкраще підкреслити форму виробу, не приглушити краси самого матеріалу.

Такий підхід цілком співпадає зі смаками замовників, серед яких НПП “Гуцульщина”, благодійна організація “Найфор”.
Замовлення з США, Франції, Італії, Німеччини, участь у виставках, міжнародних фестивалях, шліфують та вдосконалюють професіоналізм молодих майстрів, надихають на створення нових творчих робіт. Значним досягненням є участь у “Сезонах моди” при співпраці з модельєром Ольгою Громовою.
“Лимарі” багато спілкуються та підтримують дружні відносини з модельєром Л.Пустовіт та В.Зубенко (журнал “Official”).

На сьогодні в складі групи працюють:

- Іван Менчак - художня шкіра;
- Андрій Цьок - художня шкіра;
- Василь та Марія Цьок – художнє дерево;
- Тетяна Цьок;
- Дмитро Павлюк – художній метал;
- Василь Плиторяк - художній метал;
- Грушецький Олег – комп’ютерна графіка, дизайн.

Творча діяльність “Лимарів” свідчить про велике розуміння пластики, кольору матеріалу, взаємозв’язку форм і призначення виробу, а також про глибоке знання традиції українського лимарства, розуміння їх сучасного розвитку в художній шкірі.


Група "Лимар"


Як з нами зв'язатися

Замовити виріб

Веб -сайт творчої групи "Лимар"

liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня META-Ukraine Rambler's Top100